Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 21. 12. 2020

0

Šest mečů: Vnitřní cesta

Karta říká, že máme logickou chybu v některém z našich postojů a přesvědčení. Za dlouhé roky jsme je utkali pevně a věrohodně, s tou chybou přesto budeme konfrontováni. Lépe než bránit dosavadní pozice je otevřít mysl a nasát do starých vzorců nové komponenty.

Týkat by se to mělo především vztahů, které považujeme za definitivně uzavřené. Snad je to pravda a naše mysl s ničím z toho nepracuje, ale karta prozrazuje nevyklizený odpad v emocionálním koši. Nechce po nás nic jiného, než abychom tento svůj balast důstojně pohřbili a udělali novou vnitřní tečku za dávno skončenou větou.

Šest mečů je výlet k neznámým břehům. Může předznamenat kontakt s těmi, kteří již nejsou mezi námi, ale přesto nám mohou něco sdělit nebo dát. Velmi často skrze někoho, s kým se o své vzpomínky podělíme. Vánoční čas je k tomu jako dělaný.

Šest mečů vnáší do našich životů příslib změny. Její definice je skryta v mlze, ale přesto připlouvá stejně jistě a pozvolna, jako se po dnešním slunovratu začnou prodlužovat dny.

Přeju krásné svátky a sem tam nějaký malý zázrak!

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 20.12.2020 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Skrytých světů a Legacy.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *