Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 23.11.2020

0

2 hole: Nadvláda

Karta říká, že se nevyhneme boji. Může to být souboj, který svádíme ve vlastním nitru, když intenzivně zvažujeme rozhodnutí a perou se v nás argumenty.

Příkladem může být souboj o tom, zda prozradit informace a riskovat citové ublížení, nebo si to nechat pro sebe s vědomím, že současný běh věcí není jedinou možností. Mluvit nebo mlčet může být velké téma týdne.

Dvě hole jsou boj mezi rovnocennými soupeři, ať už jsou to osoby nebo myšlenkové proudy. Nikdo nemá viditelně navrch a hrozí, že se boj zvrhne do přetlačované o to, kdo jako první padne vyčerpáním. Většinou jde o boj úplně zbytečný. Trochu jako hlavou proti zdi, přestože o metr vedle jsou otevřené dveře.

Pokud nám princip karty uniká, snadno se zhmotní do souboje o moc se živou osobou. Doporučením je zachovat chladnou hlavu a před započetím boje si uvědomit hranice, kde začínají a končí naše kompetence.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 22.11.2020 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Sidhe, Swedish witch.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *