Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 16.11.2020

0

3 disky: Dílo

Karta 3 disky představuje práci, která krůček po krůčku směřuje ke zdárnému konci. Důležité je soustředění, netoulat se při práci v myšlenkách. V opačném případě i nepatrná šmouha může destabilizovat celé dílo nebo přivodit drobný úraz.

Jakmile se do činnosti cele ponoříme, mělo by nám jít všechno od ruky, a jedno plynule navazovat na druhé. Přirozeně se dostaví radost z výsledku, při dobré prezentaci i potlesk menšího publika.

Velkou výzvou 3 disků je rozpoznat míru odpovědnosti, kterou na svá bedra nakládáme. Bolest v zádech může problém fyzicky indikovat. Pak je nejvyšší čas požádat o pomoc či spolupráci, nebo ze sebe část odpovědností bez náhrady setřepat. Nikdo z nás nemůže spasit celý svět, každý unese jen tolik, kolik je jeho díl.

Karta rovněž apeluje na režim, který je pro naši celkovou pohodu nezbytný. Sedavou práci by měl střídat pohyb a protažení, soustředění proložme rozptýlením. Najděme rytmus, který je efektivní a zároveň nám vyhovuje. Každý tančíme životem v jiném taktu a teď je ta nejlepší chvíle, kdy můžeme svobodně rozvinout ten svůj.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 15.11.2020 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Kosmický, Röhrig.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *