Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 9.11.2020

0

Blázen

Ať narazíme během týdne na jakoukoli zeď, měli bychom to vzít s nadhledem a lehkostí. Zasmát se tomu, co nejde změnit. Blázen je pro tyto dny naším nejlepším rádcem a učitelem.

Blázen není hlupák, i když se tak mnohým jeví. Jen říká, že si nakládáme příliš mnoho a děláme svůj život zbytečně komplikovaný. Zkusme v lekci s Bláznem zjednodušit stezky, kterými brouzdá naše mysl. Zkrátit složité zlomky na prvočinitele a uvolnit se.

Strach je rovněž téma pro Blázna. Vypadá, že nikdy žádný nepoznal, protože se všemu směje a možnosti pro něj nikde nekončí. Právě tato důvěra činí Blázna silným a obdivuhodným. Nenechá se žádným strachem spoutat, protože jeho důvěra v život je mocnější. Někde v hloubi duše Blázen ví, že strach je možné přetavit do příležitosti a že nejlepší je vyzkoušet to hned.

Blázen neslibuje, že se každý pokus podaří. Ale spadnout na zadek může být i bžunda, pokud se nebereme příliš vážně. Zasmát se sobě a svým nezdarům je rozhodně umění, které je důležité pilovat. O to snadněji se pak dostaví úspěch.

Příjemný týden na vlnách Blázna!

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 8.11.2020 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Dreaming way, Swedish witch.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *