Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 26.10.2020

0

Smrt

Tarotová karta Smrt jasně a bez emocí oznamuje, že nic nebude jak bývalo. Nad takovou zprávou jsme zvyklí se hroutit a obávat se nejhoršího, ale někdy jsou zabouchnutá vrata za minulostí tím nejefektivnějším způsobem, jak se vrhnout k lepší budoucnosti.

A mělo by to tak být i dnes. Doprovodná karta říká, že zbavit se starých návyků vede jednoznačně do stanice Úspěch. Chvíli se můžeme cítit divně nebo nezvykle, ale s trochou dobré vůle brzy uvidíme, že změny přinesou řadu pozitiv a nadějných příslibů.

Karta Smrt se obvykle týká skokových změn. Jako když se analogový svět proměnil v digitální. Nebo když se kontaktní svět mění v bezkontaktní. Radikální změny automaticky přinášejí diskomfort, ale testují naši schopnost adatace – tedy schopnost přežití.

Zkusme se místo zoufání soustředit na příležitosti, které aktuální situace vytváří. Možná jsou ty příležitosti schované hluboko pod povrchem, ale bezesporu tu jsou. A jakmile začneme zjednodušovat co je zašmodrchané, budou se příležitosti vynořovat.

Přeji nám všem pevné zdraví a otevřenou mysl.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 25.10.2020 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Aura-Soma a Röhrig.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *