Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 19.10.2020

0

Velekněžka

Velekněžka je tichá a mírumilovná karta, s tou je třeba pokorně přijmout, co přichází. Jakoby nám laskavě šeptala do ouška, že čím víc se budeme bránit, tím déle to bude trvat a víc bolet.

To však neznamená, že je to karta zbabělá nebo slabošská. Velekněžka hluboko uvnitř zná celou pravdu. Ona ví, že každý střípek bílé je vyvážen černou a naopak. Je dost moudrá na to, aby ctila dar svobodné vůle a znala její sílu. Na rozdíl od většiny z nás dokáže také rozlišit, kdy je správný čas svobodnou vůli uplatnit v plném rozsahu. A není to teď.

Doprovodná karta říká, že nás v týdnu budou neustále pokoušet ďáblíci zevnitř i zvenčí, jen abychom narušili pokojné bytí ve vlastním středu a udělali nějakou lákavou nepředloženost.

Velekněžka pomůže, abychom si spoustu věcí uvědomili z nadčasové perspektivy a starým či novým svodům nepodlehli. Pokud se necháme strhnout, Velekněžka bude znát způsob, jakým se s nastalou situací vyrovnat.

Dejte si obrázek Velekněžky na plochu počítače a nechte se v pauzách lapit do jejích sítí. Jsou to snad jediné sítě, které jsou bezpečné a v mnoha ohledech ozdravné.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 18.10.2020 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Druidů a Vision quest.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *