Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 7.9.2020

0

Čtyři disky: Moc

Karta oznamuje příchod omezení, která budou limitovat naše potřeby a touhy. Buď se jim podrobíme dobrovolně, nebo zesílí tlak, kterým budou omezení vyžadována.

Čtyři disky představují řád a disciplínu, omezení jsou nastolována v dobré víře dlouhodobého zachování života a růstu. Právě ta dobrá víra může být problém, protože nikdo nedokážeme budoucnost s jistotou předvídat. Můžeme se dohadovat, co ještě spadá do bezpečnostních opatření, a co už začíná být brzdou, ale někdo musí nakonec vzít zodpovědnost na sebe a udělat rozhodnutí.

Stejný princip platí v makroskopickém měřítku globální ekonomiky i v našich každodenních životech. Naučme se rozlišovat, která opatření a do jaké míry můžeme ovlivnit, a nad kterými nemá smysl se vztekat.

Velkou výzvou je objevit omezení, která jsme kdysi adoptovali jako ochranu, a která jsme zapomněli jsme zrušit, když akutní nebezpečí pominulo. Na podvědomé úrovni s sebou taháme spoustu zbytečných plotů, které blokují náš plný rozkvět.

Aktuálně nezaškodí udělat inventuru svých strachů.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 6.9.2020 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Gill a Vision quest.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *