Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Princezna pohárů

3

Typ: princezna Popelka 

Princezna pohárů pozitivně

Vodní princezna pohárů je něžná, citlivá, se smyslem pro krásu a harmonii. Žije v souladu se svými city, z lásky a pro lásku dovede něco vydržet. Vysoká míra empatie a řada prakticky tvořivých dovedností ji předurčují pro uměleckou nebo pečující kariéru. Pohárová princezna obohacuje lidi kolem sebe krásou a příjemnými prožitky. Bývá přátelská a nekonfliktní, chce mít své blízké často kolem sebe. Do vztahů dává celé srdce. Ze zranění se dlouho vzpamatovává, ale nezahořkne.

Princezna pohárů negativně

Princezna pohárů může být přecitlivělá s mnoha rozmary a naivními představami o fungování světa. Nebo nekonfliktní za každou cenu, s tendencí obětovat samu sebe pro klid v rodině. Přehnaná skromnost se překlápí do sebeobětování, často tím jde naproti k různým formám formám zneužívání – v práci i v osobním životě. Pohárová princezna touží být milována tak moc, že se často ocitá za hranou vlastní sebeúcty. I tak se může cítit osamělá a nepochopená. Deprese a jejich somatické projevy nejsou u těchto princezen výjimkou.

Celkový obraz

Vodní princezna spojuje lásku, empatii a smysl pro krásu s praktickou tvořivostí a péčí o druhé. Z lásky a pro lásku dokáže podstoupit nemožné. Princezna pohárů dokáže najít zalíbení ve všem, co dělá. Je tolerantní a empatická, spíš nenápadná a nekonfliktní. Nevymetá večírky. Raději se schází s rodinou a několika málo přáteli doma s vlastnoručně připraveným pohoštěním. S oblibou ale může navštěvovat divadlo nebo jiné kulturní akce. Hudba je u princezny pohárů sázka na jistotu.

Příhodná povolání

Umělkyně, pečovatelka, vychovatelka, zdravotní sestra, švadlena, návrhářka, tanečnice, kadeřnice, kosmetička, vizážistka.

Pro ilustraci jsem vybrala obrázky z tarotů Crowley, Swedish witch a Röhrig.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *