Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Princ pohárů

0

Typ:   tajemný svůdník

Princ pohárů pozitivně

Vodní princ pohárů je citlivý a inteligentní, navíc vášnivý v sexu. Může vypadat tajuplně, což zvyšuje přitažlivost pro opačné pohlaví. Intelekt má skrytý pod povrchem, je obdařen empatií a bohatou intuicí. Rozhodně dokáže přicházet věcem na kloub. Když je do něčeho princ pohárů zahleděn, nenechá se nikým a ničím vyrušit. Je vtipný, šaramantní a pohybuje se lehce společenským životem.

Princ pohárů negativně

Princ pohárů může být také zvídavý až zvědavý, intrikán a manipulátor. Tichá voda, co břehy mele. Šedá eminence, která může svých znalostí o tajemství druhých nepříjemně zneužít. Sexuálně je velmi aktivní (nepotřebuje k tomu nutně vztah), může mít i zvláštní sexuální fantazie nebo zálibu v netradičních praktikách. Může to být teoretik bez vztahu, který je zaneprázdněn vměšováním do vztahů ostatních. Nebo se chce jen bavit a užívat. Ve svém negativním stavu může být žárlivý a závistivý. Netaktní – tím že zná mnohá tajemství, může druhým svou neomaleností hodně ublížit.

Celkový obraz

Princ pohárů má veliký potenciál citů. Umí je dávat i přijímat, ale někdy je tak soustředěný na jiné věci, že na tenhle svůj potenciál zapomíná. Je empatický, intuitivní, jsou pro něj důležité věci skryté pod povrchem. Je ochoten se ponořit do veliké hloubky, i kdyby to mělo bolet. Když přijde do skupiny neznámých lidí, tak hned pozná kdo s kým co má nebo nemá 🙂 Zajímají ho mezilidské vztahy a jejich tajemství. Buď si to nechá pro sebe, nebo to využívá k mocenským hrátkám. Je laskavý a důvěřivý, ale nenechá si jeden kousek provést dvakrát. Nezapomíná! Obvykle sám mívá svá malá tajemství, především v milostném životě.

Příhodná povolání

Smírčí soudce, svatební koordinátor, gigolo, psycholog, terapeut, psychiatr.

Pro ilustraci jsem vybrala obrázky z tarotů Crowley, Gill, Japaridze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *