Home

Ing. Ivana Semerádová

  telefon: +420 603 432 150

email: info@protistresu.cz

 
 
 
 

OSOBNÍ KONZULTACE

 • Můžeme si jenom povídat nebo použít obrázky a situaci rozebrat nad kartami. Většinou poskytnou jasné vodítko nebo konkrétní doporučení, často nad rámec logického úsudku. 

 • Pokud je potřeba, doplníme povídání aplikací barevných nebo květových esencí. Případně sáhneme po harmonizačních účincích drahých kamenů.

 • Kde povídání nestačí, můžeme sehrát drobné scénky, ve kterých se překvapivě snadno nacítíte do druhých osob a na vlastní kůži prožijete to, čemu se mozek zdráhá uvěřit.

 • Stejný princip lze s úspěchem použít pro vnitřní dialog mezi hlavou a srdcem, případně mezi Egem a srdcem. Možná byste se divili, do jak dobráckých kabátů se umí naše Ego převléknout a tím bránit duši v její skutečné misi. 

 • Samostatnou kapitolou jsou pak nadčasové konzultace, které mapují celkové zaměření člověka v životě, problematické a stále se opakující vzorce chování,  schopnosti tvořit i vlastní tvorbu sabotovat. Základním pilířem pro takový druh konzultace je průnik astrologických dat a kabalistického stromu života.

VÝKLAD Z KARET

 

Pracuji s klasickým tarotem, tedy balíčkem 78 karet. Několik posledních let vykládám především z tarotové sady od Elizabeth Josephine Gill(ové), ale občas mi před vnitřním zrakem přistane ilustrace vytažené karty z úplně jiné sady. Různá výtvarná provedení mohou zdůrazňovat odlišné aspekty a ráda této variability užívám, aby klient snáze porozuměl. To je důležité především při písemných výkladech, kde chybí dialog a intonace.

Karty mohou odpovědět jen tak dobře jak dobře je položená otázka a jak velká je ochota tazatele přijmout odpověď.

Karty nemohou zbavit zodpovědnosti za rozhodnutí a za život.

 

KONZULTACE NA DÁLKU

 
 • Některé z nabízených služeb mohu poskytnout i na dálku, ale asi není třeba zdůrazňovat, že osobní setkání má mnohem větší intenzitu. Řada důležitých doplňujících otázek vzniká z tvořivého dialogu a výsledný rozbor je pak mnohem přesnější.

 • Nejčastějším požadavkem konzultace na dálku jsou písemné výklady z karet. Vždy je potřeba mailem domluvit přesné zadání a ke konkrétnímu zadání dostanete i platební instrukce. Obvyklá cena se pohybuje kolem 350Kč a výklad dostanete do 3 pracovních dní od připsání platby na účet.

 • Na dálku můžete dostat i písemný rozbor z lahviček Aura-Soma, podrobnosti Vám ráda napíšu mailem. Cena je rovněž 350Kč, délka rozboru se obvykle pohybuje kolem 3 stran formátu A4.

 • Na dálku se můžeme spojit i přes telefon či skype, vždy v předem dohodnutém termínu.

 
 

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

 
 

Harmonizují problematické emoce jako strach, úzkost, žárlivost, vztek a vznětlivost, netrpělivost, nebo naopak nerozhodnost, výčitky svědomí, pocit osamělosti, zoufalství a jiné.

Dobře pomáhají při krizových stavech, ale je důležité rozpoznat emoční strukturu takového stavu. Každá ze 38 esencí totiž přesně cílí na konkrétní spektrum emocí. Ráda Vám pomohu nejvhodnější esence (potažmo emoce) identifikovat. 

Esence lze navzájem kombinovat, až sedm do jedné užívací lahvičky. Fungují tím rychleji, čím intenzivnější je Váš problém.

Nejsou známy vůbec žádné kontraindikace.

 

BAREVNÝ SYSTÉM AURA-SOMA®

 • Barevné lahvičky o nás vyprávějí aktuální příběh a ten uvádějí do příčinných souvislostí.

 • Aura-Soma® není pouze nástrojem sebepoznání, ale je i velmi účinnou terapií.

 • Základem systému je pestrá škála dvoubarevných lahviček, které jsou tvořeny olejovou a vodní substancí. Uvnitř jsou výtažky z rostlin, energie drahokamů, minerálů a barev. Promícháním obou vrstev vznikne olejová emulze, která se aplikuje přímo na tělo a to na takové místo, kam ta která lahvička energeticky patří.  

 • Olejové emulze účinkují na vědomé i nevědomé úrovni, zasahují mentální, emocionální i tělesnou hladinu našeho bytí. Jemněhmotná těla můžeme ošetřit doplňkovými produkty - pomandery či kvintesencemi.

 

HARMONIE TĚLA SKRZE ELEMENTY

 • Netradiční pohled na procesy a jejich rovnováhu v lidském těle skrze čtyři základní elementy.

 • Slovem i obrázkem poznáte kondici každého z těchto elementů i jejich vzájemnou spolupráci, případně přesah do vnějšího života.

 • Celková sumarizace je vždy doplněna konkrétním doporučením, směřujícím k dosažení rovnováhy. Doporučení bývají časově omezená.

 • Nejde o lékařskou diagnózu ani orgánová specifika. Je to prostě pohled do nitra těla viděno dynamikou elementů. Nový úhel pohledu občas přináší velmi zajímavé souvislosti. 

 • Detailnější informace jsou na samostatné stránce zde.

 

ASTROLOGICKÝ STROM ŽIVOTA

 • Horoskop zrození viděný optikou stromu života ukazuje trochu jinak souvislosti standardních astrologických informací. Uvidíte svou konkrétní osobnost v rovině živočišné, duchovní i lidské. Rozebereme například instinktivní vzorce chování, které rozehrává Vaše Ego, stejně jako způsob, kudy na ně vyzrát. Ukážeme si, jak funguje Vaše svobodná vůle při důležitých rozhodnutích, stejně jako způsob, kterým ji usměrnit. Podíváme se na způsob prožívání Vašich emocí, pokusíme se společně vyrovnat strasti a slasti. Neopomineme ani charakteristiku Vašeho skutečného Já včetně jeho interakce s Egem. Na úrovni duše strom života napoví, proč jste si pro své zrození vybrali právě své biologické rodiče a jaký druh poznání touží Vaše duše v současné inkarnaci dosáhnout. Co si přišla Vaše duše zpracovat.

 • Povídání nad stromem života je dialog, takže se můžeme zaměřit více na oblasti, které Vás zajímají. Na druhou stranu je strom komplexní souhrn informací a nemůžeme česat jablka, pokud nevěnujeme svou péči kořenům, kmeni a koruně.

 • Zajímavou kapitolou je i rozbor vztahů skrze astrologické stromy jednotlivců. Ať už jsou to rozbory partnerské, kamarádské nebo třeba vztahy mezi rodičem a dítětem. Zejména poslední typ rozboru je užitečný pro efektivní nasměrování výchovy.

 • Pro zpracování astrologického stromu života potřebuji předem zaslat datum, čas a město narození.

 • Délka konzultace se obvykle pohybuje kolem 2 hodin, v případě vztahů se může i protáhnout.

 

 

Copyright © 2004-2015 Ing. Ivana Semerádová