Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 8. 2. 2021

Ivana Semerádová 0

Princ pohárů

Princ pohárů pošimrá emoce, aby srdce neokoralo. Je velice vynalézavý, rozhodně nepoužije na každého stejnou medicínu. Pohladí, dojme, vydráždí nebo naštve, ale přiměje emoce k činnosti. Tenhle princ nesnáší vztahovou stagnaci, pokládá ji za předpokoj smrti.

Pojďme tomu naproti a otevřeme svá srdce dokořán, vyvětrejme staré bolesti. Právě ty vrší křivdy, že se nám nedostává lásky. Ona se jednoduše nevejde, když starousedlíci Bolest a Smutek okupují všechen prostor.

Princ pohárů je užitečný zažíhač i vymetač, prověřuje životaschopnost lidí na emocionální úrovni. Zkouší a tahá za nitky. Nedivme se ničemu a hrajme s ním. Netvořme závěry a předpoklady, jde o test naší emocionální provozuschopnosti. Vyhnout se téhle technické kontrole může být pohodlnější, ale o moc dřív nás pak život nachytá na švestkách.

Speciální apel chystá princ pohárů na cyniky. Ať už jste cynik rozený nebo používáte jeho masku na obranu, můžete čekat vír, který ledový povrch rozruší. Není to útok ani bezpráví, je to jen pokus vrátit přirozenost na místo. A emoce jsou přirozenou součástí člověčenství, i když je občas zatracujeme a nechceme.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 8.2.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Fairy Tale od Lisy Hunt a Gill.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *