Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 14.12.2020

Ivana Semerádová 0

9 pohárů: Radost

Pohárová devítka říká, že tento týden budeme myslet víc srdcem než hlavou. Snadněji nás něco rozruší – v tom dobrém i špatném slova smyslu. Nechme klidně ukápnout slzičku, však on se kvůli tomu svět nezboří. Jsme jenom lidé a emoce jsou jedním z důkazů našeho lidství.

Projevit emoce není totéž jako se nechat emocemi kompletně řídit. Nebo je dokonce využívat k prosazení vlastních záměrů. A to se může tento týden stát buď nám a nebo někomu, kdo nám s takovou taktikou zkříží cestu. V takovém případě stačí zapnout empatii a projevit pochopení, ale ve věcné rovině zůstat nohama pevně na zemi.

Pohárová devítka usnadňuje přístup k fantazii, nahrává jakékoli tvůrčí činnosti. A tak jestli potřebujete rychle něco ozdobit, je k tomu nejen nejvyšší čas, ale i nejlepší vesmírná podpora. Praktičnost bude za fantazií možná trochu pokulhávat, ale kdo by si tím lámal hlavu 🙁

Devítka pohárů je trochu idealistická, vyvolává nostalgii a touží zhmotnit dětská přání nebo nerealistická očekávání. Má v sobě přimíchánu esenci čisté boží lásky, kterou je prima si bez obav užít.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 13.12.2020 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Swedish witch a Deviant.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *