Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 30.11.2020

Ivana Semerádová 0

Král holí

Ohnivý král představuje dynamiku a přímočarý tah na bránu. Žádné okecávání, rovnou k věci a především k činům. Všechno kolem bude křičet, abychom zvedli zadek z gauče. Nejvyšší čas vytáhnout seznam restů a začít je plnit. Kašlete na logickou posloupnost, jen si vyhrňte rukávy a hurá do toho!

Král holí je přímočarý i ve vztazích. Není diplomat, neumí chodit kolem horké kaše. Ale pokud vzplanou sympatie, je to vřelé a od srdce. Takového krále možná potkáme a nebo se probudí upřímná část našeho Já, kterou už nebaví brát si servítky a stát v koutě s hlavou sklopenou.

Král holí pročistí atmosféru, umožní ukázat pravý stav věcí. Nebude šťastný ten, kdo si libuje v sebeklamu, ostatní si oddychnou. Něco důležitého vyplave na povrch a z nějakého důvodu mám pocit, že je to nečekaný lék na staré rány našeho srdce.

Král ohně je možná divoký a jeho dotyk pálí, dovede však prorazit barikády lží a výmluv. Není to nepřítel, pokud se ho nesnažíme omezit.

A tak raději zapněme tryskové motory a svezme se s ním na vlně!

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 29.11.2020 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Röhrig, Sidhe.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *