Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Princezna pohárů

Ivana Semerádová 0

Typ: princezna Popelka 

Pozitivně: citlivá + praktická, umí své city vyjádřit i vytvořit harmonický a praktický domov; ráda a dobře pečuje o druhé – umí vycítit jejich potřeby a následně je zhmotnit. Je něžná, starostlivá, obětavá, se smyslem pro krásu a harmonii, ráda se obklopuje krásnými věcmi, má dobrý vkus, žije v souladu se svými city a fantaziemi – snaží se o jejich uskutečnění, z lásky a pro lásku umí i něco vydržet. Velkou výzvou je stanovení hranic k druhým lidem, aby se nenechala pro svou dobrotu zneužívat. Obrovská citová hloubka se snoubí s pokorou, své emoce prožívá naplno, nestydí se za ně. Stejně jako princezna disků je pečující a vřelá, ale tady je ta vřelost i na povrchu; je to příjemná vřelost, žádná spalující vášeň, je to takové to lidské teplo, které nevyhasíná ani v obtížných chvílích. Je otevřená, přátelská, se srdcem na dlani pro všechny, kdo o ně mají zájem. Není přelétavá, své srdce dává do vztahů celé, a když ji někdo zraní, dlouho se z toho vzpamatovává, ale nezahořkne, příště dá své srdce zase celé všanc. I kdyby se vdala jinak než z lásky, najde si na partnerovi to hezké a bude ho mít ráda. Je hodně ženská, svůdná, má velký smysl pro rodinu – pro širokou rodinu –  i příbuzní ze třetího kolene budou na vánoční oslavě – jak z amerického filmu J její srdce je prostě hodně veliké.

Negativně: přecitlivělost, rozmary, může mít naivní představy o lidech a vztazích mezi nimi, někdy je nekonfliktní za každou cenu – obětuje sebe sama, jen aby byl v rodině klid, nebo tak moc pečuje o druhé, že zapomíná pečovat sama o sebe, a lidé kolem ní mohou přehlédnout, že i ona potřebuje pomoci, ve zralém věku pak může přijít zahořklost, pocit že ona se obětovala a nic za to zpátky nedostala, mohou se dostavit pochybnosti, zda ji vůbec někdo miluje, pocity prázdnoty, nedůvěry, osamělosti.

Celkový obraz: spojuje smysl pro krásno a citovost s praktičností, odolností a vytrvalostí, z lásky dovede projít velkou transformací, z lásky dovede změnit i sama sebe, s láskou na sobě pracuje, a nemusí to být jenom z lásky ke konkrétnímu člověku – může to být z lásky k životu, Bohu, atd. Co dělá, do toho vkládá srdce, neumí to jinak, taky si dokáže najít zalíbení ve všem, co dělá. Má pochopení pro druhé, je empatická, nekonfliktní, žádná rebelka, nemívá nepřátele, je spíš nenápadná, se smyslem pro krásu a harmonii. Nemívá ani davy přátel, se kterými by vymetala večírky, má raději méně přátel, se kterými se sejde doma, a se kterými si může vyměňovat své emoce, prožitky, je to o hloubce a opravdovosti vztahů, její přátelé se na ni mohou spolehnout.

Příhodná povolání: pečovatelka, vychovatelka, zdravotní sestra, švadlena/návrhářka, gymnastka, baletka, kadeřnice, kosmetička, vizážistka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *