Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Princezna mečů

Ivana Semerádová 0

Typ:   princezna buřička

Pozitivně: boří staré nefunkční struktury (např. ve firmě nebo i ve společnosti) a nastoluje nové pořádky, čemu nerozumí, to si chce rázně a za každou cenu vyjasnit; má vynikající organizační schopnosti – umí přeskupovat lidi i činnosti tak, aby dávaly lepší výsledek! Umí přijít i s naprosto revolučním (neočekávaným) řešením, je velmi nápaditá a vynalézavá a své „šílené“ nápady umí zrealizovat.

Negativně: její boj za nové pořádky může připomínat boj s větrnými mlýny, její cíle (ideály) nemusí být reálné, ale ona se nevzdává; v hlavě může mít velký chaos, spřádat plány do budoucna, ale ty plány mohou stát na velmi vratkých základech; kolotočem negativních myšlenek dovede zpochybnit všechno kolem sebe, chce žít jinak, někdy se chce za každou cenu odlišovat od davu, vyčnívat, své postavení může získat podvodem či lží, může to být rebel bez příčiny – je vždy a proti všemu, jen kritizuje, ale nic nového nepřináší; pro svůj osobní prospěch se nemusí štítit ničeho – lhát, krást, podvádět, když jí to pomůže, prodá i vlastní babičku. Může to být líná a prolhaná šejdířka, která falešné zboží vydává za pravé a nestoudně ho vychvaluje, umí slovem kdekoho převálcovat.

Celkový obraz: hodně jí to pálí, má spoustu ideálů, které by chtěla realizovat, novátorka, ale nehledí na to, zda jsou její plány a nápady reálné, vrhá se do toho po hlavě – ale je to vzduch, takže spíše řečmi, těmi řečmi také dovede zranit a zbořit v zápalu diskuse vztahy – slovo zpátky vzít nelze – ona si to neuvědomuje, ona má své světýlko (ideál) v dálce, a k tomu směřuje – i za cenu že za sebou nechá ruiny. Je to zapálená diskutérka, která by ráda nastolila nové pořádky a bojuje za změny (společenský řád, příroda), může to být i náboženská fanatička, která se snaží dodržovat v životě nějaké normy a přesvědčovat o nich druhé bez ohledu na to, co říká zdravý rozum.

Příhodná povolání: poslankyně, diplomatka, ekologická aktivistka, herečka, vynálezce – zlepšovatel.

Pro ilustraci jsem vybrala obrázky z tarotů Crowley, Röhrig, Sidhe.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *