Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Princ pohárů

Ivana Semerádová 0

Typ:   tajemný svůdník

Poznámka úvodem: tahle voda je velmi zvláštní, má nádech znamení štíra a proto je navíc podbarvena i ohněm (znamení Štíra vládne divoká a tajuplná planeta Pluto, spoluvládcem znamení je ohnivě aktivní Mars). Štíra na obrázku (Crowley) reprezentuje orel, který je v otěžích princova vozu. Tohle nelze vyčíst ze základního členění elementů, je to informace navíc, kterou je důležité si pamatovat.

Pozitivně: citlivý a inteligentní, navíc vášnivý v sexu (protože Štír), může vypadat tajuplně, jeho intelekt je skrytý pod povrchem, nedává své myšlenky najevo, ale dovede přicházet věcem na kloub, někdy ani on sám nemusí vědět jak (má vynikající intuici). Když je do něčeho zahleděn, tak se od toho nenechá nikým a ničím vyrušit, když ho něco zaujme, tak do toho šťourá tak dlouho, dokud nepřijde na pravou příčinu – kombinuje intelekt s intuicí, a to může být nebezpečná kombinace pro někoho, kdo chce třeba utajit svou milostnou avantýru J před princem pohárů nemá šanci! Je vtipný, šaramantní, pohybuje se lehce společenským životem, je velmi přitažlivý pro opačné pohlaví, ale není tak přelétavý jako princ mečů.

Negativně: zvídavý až zvědavý, intrikán, umí dobře tahat z povzdálí za nitky a ovlivňovat osudy jiných lidí, taková tichá voda co břehy mele, šedá eminence, která může svých znalostí o tajemství druhých nepříjemně zneužít. Sexuálně je velmi aktivní (nepotřebuje k tomu nutně vztah), může mít i zvláštní sexuální fantazie, zálibu v netradičních sexuálních praktikách. Také to může být veliký teoretik, ale sám bez trvalého vztahu (nemá na něj čas, je příliš zaneprázdněn vztahy druhých lidí). Případně nechce přijmout odpovědnost za trvalý vztah, on se chce bavit a užívat si. Žárlivý a závistivý (italský milenec J), netaktní – tím že zná hluboké příčiny, může druhým svou neomaleností hodně ublížit, může být i vulgární.

Celkový obraz: Má veliký potenciál citů, umí je dávat i přijímat, ale někdy je tak soustředěný na jiné věci, že na tenhle svůj potenciál zapomíná. Je empatický, intuitivní, jsou pro něj důležité věci skryté pod povrchem, podstata věcí, je ochoten se ponořit do veliké hloubky, i kdyby to mělo bolet. Když přijde do skupiny neznámých lidí, tak hned pozná kdo s kým co má nebo nemá J Zajímají ho mezilidské vztahy a jejich tajemství, buď si to nechává pro sebe a nebo to využívá k mocenským hrátkám. Je laskavý a důvěřivý, ale nenechá si jeden kousek provést dvakrát! On nezapomíná! Obvykle sám mívá svá malá tajemství, nejspíš v milostném životě.

Příhodná povolání: smírčí soudce, svatební koordinátor, gigolo, psycholog, psychiatr..

Pro ilustraci jsem vybrala obrázky z tarotů Crowley, Gill, Japaridze.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *